GOM Player

GOM Player Mac için

Kaliteli bir video oynatıcı

Mac için GOM Player, kullanımı kolay ve harika görünen çok yönlü bir medya oynatıcısıdır . Ücretsizdir, en popüler video formatlarını oynatır ve az kaynak tüketir.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Entegre codec'li video oynatıcı
  • Kayda değer tasarım ve kullanılabilirlik
  • Senkronizasyon seçeneklerini içerir
  • Ayarlanabilir zoom ve en boy oranı
  • Ekran görüntülerini yakalayabilir

DEZAVANTAJLAR

  • Birkaç gelişmiş özellik
  • Windows sürümünden daha az seçenek

Çok iyi
8

Mac için GOM Player, kullanımı kolay ve harika görünen çok yönlü bir medya oynatıcısıdır . Ücretsizdir, en popüler video formatlarını oynatır ve az kaynak tüketir.

Entegre kodek

GOM Player tüm popüler video formatlarını oynatır . Diğerleri arasında XviD, DivX, FLV, MP4, AVI ve MOV gibi en önemli video kodeklerini bir araya getirir.

GOM Player, parlaklığı, kontrastı ve diğer parametreleri gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza izin verir. Uygulama altyazıları ve çalma listelerini destekler ve oynatılan film tarafından kullanılan video çözünürlüğü ve ses / video kodekleri hakkında bilgi görüntüleyebilir.

Program ayrıca videodan kolayca bir görüntü yakalamanızı ve ekran görüntüsü olarak kaydetmenizi sağlar.

Basit ve fonksiyonel bir arayüz

Oynatıcı tüm temel özellikleri içerir ve videoyu yönetmek için bir dizi kullanışlı düğme bulunur: ileri, geri, oynat / duraklat, zaman çizelgesi, ses seviyesi, tam ekran ve daha fazlası.

Seçeneklerden, oynatma sırasında, filmin en boy oranını 4: 3, 16: 9 olarak değiştirebilir veya varsayılan çözünürlüğü bırakabilirsiniz. Ayrıca, 0,5x ila 2x arasında bir yakınlaştırma uygulayabilirsiniz.

GOM Player'ın tasarımı basit ve hoş.

Herhangi bir kullanıcı için uygun bir oyuncu

GOM Player, kolay ve kullanımı kolay bir video oynatıcı isteyenler için kullanışlı ve uygun bir video oynatıcıdır. Entegre kodek, çoğu video türünü sorunsuz olarak oynatmanıza izin verir .

mac için Video en fazla indirilenler

GOM Player

İndir

GOM Player Beta 1.053

GOM Player hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×